Pravidlá ochrany a spracovania osobných údajov (GDPR)

Pravidlá ochrany a spracovania osobných údajov (GDPR)


Spoločnosť LA MACHINE A IDEES SAS musí pre poskytnutie svojich služieb spracovávať osobné údaje. Svojím súhlasom potvrdzujete, že ste si prečítali pravidlá ochrany a spracúvania osobných údajov a že ste im porozumeli.

Podmienky používania vyžadujú, aby všetci vlastníci účtu mali najmenej 18 rokov.

Pokiaľ s niektorým z uvedených pravidiel nesúhlasíte, nie je možné na stránke Mozgotry.sk nakupovať. Ak ste dali súhlas na spracovanie osobných údajov, no chceli by ste tento súhlas odvolať, je potrebné kontaktovať naše zákaznícke centrum na adrese mozgotrysk@gmail.com


Zákaznícky účet

Na stránke Mozgotry.sk zatiaľ nenájdete možnosť založiť si zákaznícky účet. Pri objednávke od vás teda nebudeme požadovať nič viac, než nevyhnutné informácie pre doručenie objednaného tovaru alebo služby.

Pre používanie služieb musíte poskytnúť platnú e-mailovú adresu.

V závislosti od toho, ktoré služby sa rozhodnete použiť, môžeme požadovať ďalšie údaje, ako napríklad doručovacia a fakturačná adresa či telefónne číslo. Tieto údaje nie sú povinné a používajú iba na účely nevyhnutné k poskytnutiu služieb.


Zber údajov na marketingové účely

V našej spoločnosti LA MACHINE A IDEES SAS vieme, aké otravné je dostávať každý týždeň štyri maily, z ktorých sa dokopy nič nedozviete a iba zahlcujú priestor v mailovej schránke. Nič také preto robiť nebudeme. Mail Vám pošleme raz za čas, ak nás o to výslovne požiadate. Zákazníkov a fanúšikov informujeme o novinkách takmer výlučne na sociálnych sieťach.

Pokiaľ však na našej stránke alebo sociálnych sieťach uverejníte príspevok, fotografiu alebo video týkajúce sa našej spoločnosti a jej aktivity či produktov, dávate nám tým súhlas tento materiál ďalej spracovať.


Tretie strany

Spoločnosť LA MACHINE A IDEES SAS musí spolupracovať so spoločnosťami a jednotlivcami, aby pomohli prevádzkovať, poskytovať a predávať služby (napríklad spracovanie platieb, doručenie alebo poskytnutie zabezpečenia). Tieto tretie strany majú len veľmi obmedzený prístup k vašim údajom. Sú povinní nezverejňovať a nepoužívať ich na iné účely.

Zmeny v pravidlách na ochranu osobných údajov

Tieto pravidlá môžeme z času na čas meniť alebo aktualizovať. O zásadných zmenách vás budeme informovať mailom.

Presný zoznam zbieraných osobných údajov

Objednávateľ služby:

Meno a priezvisko

Email

Telefónne číslo (nepovinné)

Fakturačné údaje (v prípade nákupu pre firmu)


Adresát:

Meno a priezvisko

Email

Dodacia adresa

Telefónne číslo (pri fyzicky doručovaných produktoch)